![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2021/02/200705.jpg)
Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς στην κάμερα της NOVA :
-Για το ματς:
«Ξέραμε ότι θα ήταν δύσκολο παιχνίδι σήμερα, ο αντίπαλος μας είναι καλή ομάδα, ο καιρός δε βοηθά. Οπότε είναι πολύ σημαντικό ότι πήραμε τη νίκη σήμερα».
Για το γεγονός οτι ο ΠΑΟΚ αποδίδει και λειτουργεί διαφορετικά όταν σκοράρει πρώτος στις αναμετρήσεις του:
«Δεν ξέρω ακριβώς για ποιο λόγο συμβαίνει αυτή η διαφοροποίηση. Το πιο σημαντικό είναι να μείνουμε ενωμένοι ως ομάδα, πήραμε τη νίκη σήμερα και πρέπει να συνεχίσουμε με αυτόν το ρυθμό».
Για τα ατομικά λάθη που έκανε ο ΠΑΟΚ στα προηγούμενα παιχνίδια, την καλή αποψινή εμφάνιση και τη συνέχεια:
«Ξέρουμε ότι το πρωτάθλημα είναι δύσκολο και η συνέχεια θα είναι δύσκολη. Θα προσπαθήσουμε στα παιχνίδια που απομένουν να συνεχίζουμε να παίζουμε όπως παίξαμε σήμερα και να παίρνουμε τους βαθμούς που πρέπει».
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)