![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/05/25442737_726315480900269_7597210065903145507_n.jpg)
Η πανέμορφη αοιδός τραγουδάει στο Posidonio μαζί με τον Πάνο Κιάμο και η τροπαιούχος του Champions League ΑΕΚ πήγε στο νυχτερινό μαγαζί για να πανηγυρίσει την κατάκτηση του ευρωπαϊκού τίτλου.
Η Αναστασία Τερζή ανέβηκε στην πίστα με κασκόλ και καπέλο της ΑΕΚ, ενώ «ανέβασε» και σχετική φωτογραφία στο instagram της, γράφοντας:
«Πρωτάθλημα ⚽και Κύπελο και ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ! Έτσι βγήκα On Stage σήμερα!!! Όλη η #ΑΕΚ είναι εδώ ! ⚽ #Champions2018 #aek #aek361 #anastasiaterzi #posidonio #aek #terzaki #togouri»…
https://www.instagram.com/p/Bic-bTvHN8o/?taken-by=anastasia_terzi1
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)