![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/01/26735243_2082730555292793_1109328099_o-1024x672.jpg)
Ο Μάκης Δημάκης συνεχίζει τις πετυχημένες εμφανίσεις του στο αγαπημένο στέκι της Ιεράς Οδού, τον «Βοτανικό». Εκεί βρέθηκε ανήμερα της Πρωτοχρονιάς ο Πάνος Μουζουράκης με την παρέα του και διασκέδασε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες.
Όταν ο Μάκης Δημάκης, του έδωσε το μικρόφωνο, εκείνος ερμήνευσε το «Παλιό μου παλτό» και ο κόσμος τους αποθέωσε και τους καταχειροκρότησε.
https://www.facebook.com/VotanikosOfficial/videos/1514323625330621/