![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/08/vierinha_224625.jpg)
Στο ξεκίνημα της εβδομάδας, οι «ασπρόμαυροι» ακολούθησαν πρόγραμμα φυσικής κατάστασης υπό τις οδηγίες του γυμναστή της ομάδας, Παναγιώτη Βασιλείου.
Στο απογευματινό πρόγραμμα έδωσε το «παρών» ο αρχηγός της ποδοσφαιρικής ομάδας, Αντρέ Βιεϊρίνια. Η επίσκεψη του Πορτογάλου αποτέλεσε μια ευχάριστη έκπληξη. Ο 35χρονος άσος εκμεταλλεύτηκε το ρεπό της ποδοσφαιρικής ομάδας μετά τη νίκη επί του Ατρομήτου την Κυριακή για τη δεύτερη αγωνιστική της Super League 1 και παρακολούθησε ένα μέρος από το απογευματινό πρόγραμμα.
Τον Βιεϊρίνια υποδέχτηκαν στο «Παλατάκι» ο πρόεδρος και ο αντιπρόεδρος της ΚΑΕ αντίστοιχα, Θανάσης Χατζόπουλος και Βασίλης Τριλυράκης, ενώ τον καλωσόρισε ο προπονητής της ομάδας.
Εκτενή συζήτηση είχε μαζί του ο Βαγγέλης Μαργαρίτης, καθώς οι δυο αρχηγοί γνωρίζονται από παλιά.
Το πρόγραμμα της ομάδας συνεχίζεται την Τρίτη με διπλή προπόνηση στο “Παλατάκι”.
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)