![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2022/03/lukogiannis.jpg)
Ο Άρης Λυκογιάννης σε μια σύντομη δήλωσή του για το ματς στάθηκε στην εχθρική έδρα του «Γηραιού» αλλά και τη διακοπή στο ημίχρονο.
Αναλυτικά όσα δήλωσε στο flash interview της ΕΡΤ3:
«Είναι μια σπουδαία νίκη, η τρίτη συνεχόμενη εκτός έδρας, και σε δύσκολη έδρα με εχθρικό περιβάλλον. Η διακοπή στο ημίχρονο βοήθησε τον Ηρακλή, ενώ πριν εμείς είχαμε το momentum. Είχαμε όμως καθαρό μυαλό, θέληση και κερδίσαμε δίκαια».
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)