![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2018/09/savvidis-varela-Σαββίδης-Βαρέλα.jpg)
Ο 32χρονος στόπερ του ΠΑΟΚ πόσταρε μια προ διετίας ανάρτησή του για τα όσα είχαν συμβεί πριν από δύο χρόνια στο πολυσυζημένο ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, θέλοντας να ρίξει «μπηχτή» για τις εξελίξεις των τελευταίων ημερών. Με το -7 στον «δικέφαλο του Βορρά» για την υπόθεση με την Ξάνθη.
Ο αμυντικός από το Πράσινο Ακρωτήρι είχε γράψει πριν από ακριβώς δύο χρόνια: «Φωνάζω, κλαίω, πέφτω. Μας έκλεψαν βαθμούς και όλοι είναι εναντίον μας. Έχω δύο επιλογές. Η μία να σταματήσω να παλεύω και να κάνω χαρούμενους όσους μας μισούν. Η δεύτερη να συνεχίσω να παλεύω επειδή ακόμη το πιστεύω».
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/1517458248782-150x150.jpg)