![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2019/09/16f19242b352552dc0055492cc23c0b6_L.jpg)
Μπορεί ο ΠΑΟΚ να έχει ξεκινήσει ήδη με 2/2 στο πρωτάθλημα της Superleague, με στόχο να επαναλάβει την επιτυχία του πρωταθλήματος αλλά και του νταμπλ, οι πανηγυρισμοί όμως για τα περσινά κατορθώματα δεν έχουν κοπάσει.
Όπως ανακοίνωσε ο «ασπρόμαυρος» σύνδεσμος στο Κιλκίς, τα τρόπαια που κατέκτησε ο Δικέφαλος θα πέρασουν από την τοπική λέσχη, με τα μέλη της να έχουν την μοναδική ευκαιρία να φωτογραφηθούν μαζί τους.
Δείτε την ανακοίνωση:
![](http://g-point.gr/wp-content/uploads/2023/08/jgj-150x150.png)